INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Ishe si lule' është kënga më e re e Bleros…[FOTO-VIDEO]

'Ishe si lule' është kënga më e re e Bleros…[FOTO-VIDEO]

Publikuar më: 10:25 28-11-2018

Këngëtari i njohur Blero Muharremi ka publikuar këngën e tij më të re muzikor.

‘Ishe si lule’ titullohet projekti më i ri muzikor, e cila është ritmike në sensin e baladës.

Muzika dhe teksti janë realizuar nga EF Production dhe Johan, në studion e vet këngëtarit.

Kënga është publikuar në kanalin YouTube edhe me klip, i cili përshtatet mjaft mirë me tematikën e këngës.

Për festat e fundvitit, Blero do të jetë i pranishëm në programe festive e mbrëmje të shumta muzikore.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0090751647949219
    array(1) { ["section"]=> string(58) "ishe-si-lule-eshte-kenga-me-e-re-e-bleros-foto-video-80051" }