INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Jam mirënjohëse ndaj Pete, por Mac Miller ishte një ëngjëll”, Ariana publikon këngën dedikim për ish të dashurit [VIDEO]

“Jam mirënjohëse ndaj Pete, por Mac Miller ishte një ëngjëll”, Ariana publikon këngën dedikim për ish të dashurit [VIDEO]

Publikuar më: 19:40 04-11-2018

Ariana Grande është një ndër këngëtaret më të komentuara të momentit dhe kjo falë jetës së saj personale. Ajo çfarë vlen të thkesojmë është që ky vit për këngëtaren 25 vjeçare nuk ka qenë një vit i lehtë: tragjedia në Manchester, ndarja dhe vdekja e Mac Miller, fejesa dhe ndarja me Pete Davidson brenda pak muajsh. Gjithsesi Ariana ka vendosur që t’i lerë pas të gjitha këto, sidomos romancat e saj të dashurisë duke i falenderuar ish të dashurit. 

Ajo ka publikuar këngën “Thank you, next” dhe i dedikohet ish të fejuarit të saj Pete Davidson, madje është dedikim edhe Mac Miller dhe të dashurit e tjerë të saj.

Ja pak nga teksti i këngës “Thank you, next”:

“Mendova se do të përfundoja me Sean, por ai nuk ishte një ndeshje…
Shkrova disa këngë për Ricky-n, tani i dëgjoj dhe qesh….
Edhe pothuajse u martova dhe jam shumë mirenjohëse ndaj Pete….
Dëshiroj t’i them faleminderit Malcolm [Mac Miller] sepse ai ishte një engjëll…” 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0078940391540527
    array(1) { ["section"]=> string(121) "jam-mirenjohese-ndaj-pete-por-mac-miller-ishte-nje-engjell-ariana-publikon-kengen-dedikim-per-ish-te-dashurit-video-77612" }