INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Jo vetëm ne, por as Elgiti s’do ta njihte Klea Hutën me këtë pamje të re [FOTO]

Jo vetëm ne, por as Elgiti s’do ta njihte Klea Hutën me këtë pamje të re [FOTO]

Publikuar më: 17:30 13-01-2018

Një nga çiftet që bënë më shumë lajm gjatë vitit që lamë pas ishte Elgit Doda dhe Klea Huta. Fillimisht i mohuan thashethemet lart e poshtë, por tashmë ata dalin hapur duke iu gëzuar dashurisë së tyre . Në fakt kanë të drejtë, pasi janë një çift perfekt.

Ndonëse Klea ka një karrierë të gjatë në ekran publiku është mësuar ta shikojë gjithnjë ashtu të ëmbël me flokët e zeza. Mirëpo, pamja e saj e re do t’ju befasojë, saqë edhe Elgiti me siguri s’do ta njihte.
Në një foto të postuar në Instagram, Klea shfaqet me flokë të shkurtra bjonde. Ndërsa i gjithë ky ndryshin është për shkak se ajo do të luajë sonte rolin në dramën ‘Vdiq mbreti, rroftë mbreti’, që do të vihet në skenën e Teatrin Kombëtar.

klua.jpg

“Ejani shikoni gazetare Inën’, shkruan Klea.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010478496551514
    array(1) { ["section"]=> string(82) "jo-vetem-ne-por-as-elgiti-s-do-ta-njihte-klea-huten-me-kete-pamje-te-re-foto-47442" }