INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Justin Biber u fejua me bukuroshen Hailey Baldwin, Selena Gomez jep këtë mesazh të koduar në publik...[FOTO]

Justin Biber u fejua me bukuroshen Hailey Baldwin, Selena Gomez jep këtë mesazh të koduar në publik...[FOTO]

Publikuar më: 10:23 11-07-2018

Gjithçka nisi ashtu siç ndodh zakonisht në “lumin e thashetheme” dhe më pas, ishte pikërisht Justin Bieber ai që e pranoi publikisht se është fejuar me bukuroshen bionde, Hailey Baldwin.

Justin i kushtoi një dedikim shumë të ëmbël vajzës që i ka rrëmbyer zemrën, ndërsa nga ana tjetër shumë prej shumë mund të mendojnë akoma për ish-raportin, që ai ka patur me yllin e showbizz-it, Selena Gomez.

Justin dhe Hailey u shfaqën në publik në kulmin e lumturisë, po Selena si ka reaguar?

Në një dalje të fundit në publik, e veshur me pantallona të shkurtra gri, këpucë të bardha dhe një T-shirt të zezë Storets, bukuroshja ka vendosur të mbajë një mesazh të koduar në bluzën e saj.

“Vetëm të fortët mbijetojnë”, shkruhet në T-shirt-in që Selena mbante veshur, raporton prestigjiozja "E-online". Mesazh ky, që na lë të kuptojmë se bukuroshja e ka harruar Justin dhe ka vendosur të mbijetojë duke i vënë kufij, rrahjeve të zemrës./intv.al/

cvd.jpg

 

zxcq.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031468868255615
    array(1) { ["section"]=> string(136) "justin-biber-u-fejua-me-bukuroshen-hailey-baldwin-selena-gomez-jep-kete-mesazh-te-koduar-ne-publik-qe-na-le-te-kuptojme-shume-foto-64617" }