INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Justin Bieber se harron zakonin, flirton me këtë bukuroshe. Çfarë do thojë Selena tani?! [FOTO]

Justin Bieber se harron zakonin, flirton me këtë bukuroshe. Çfarë do thojë Selena tani?! [FOTO]

Publikuar më: 21:24 12-11-2017

Ai tashmë po mundohet “me mish e me shpirt” të rifitojë dashurinë e Selena Gomez dhe siç duket gjërat janë në rrugën e duhur. Por kjo nuk e pengon Justin Beber të flirtojë me femrat e bukura. E një gjë e tillë ka ndodhur në Beverly Hills teksa po priste makinën e tij në dalje të hotelit, ashtu siç edhe vajza që kishte në krah. Këngëtari 23 vjeçar është fotografuar nga Daily Mail duke folur me vajzën e panjohur dhe për asnjë moment buzëqeshja nuk është larguar nga fytyrat e tyre. Justin ishte veshur me të shkurtra dhe një kapele, ndërkohë që bukuroshja ishte veshur me të zeza. Ajo dukej shumë e qeshur në prezencën e Justin dhe me siguri nuk i ka besuar syve se po bënte një bisedë me të. Kushedi çfarë i ka thënë ai, por shpresojmë që Selena të mos jetë bërë xheloze.

collageba.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.01484489440918
    array(1) { ["section"]=> string(95) "justin-bieber-se-harron-zakonin-flirton-me-kete-bukuroshe-cfare-do-thoje-selena-tani-foto-41741" }