INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këto 3 emra të njohur bashkohen në prezantimin e ‘Met Gala 2018’, ja për kë bëhet fjalë [FOTO]

Këto 3 emra të njohur bashkohen në prezantimin e ‘Met Gala 2018’, ja për kë bëhet fjalë [FOTO]

Publikuar më: 12:40 14-11-2017

Një kombinim i pazakontë karakteresh dhe stilesh do të jetë ai i prezantueseve të Met Gala 2018.

Organizatorët kanë shuar kureshtjen e të gjithëve duke zbuluar emrat e tre femrave që do të bashkohen në bashkëprezantim të këtij eventi. Ato do të jenë: Rihanna, Amal Clooney dhe Donatella Versace. Trio-ja do të bashkojë forcat bashkë me editoren Anna Wintour për të sjellë një nga ato që quhen: netët më të mëdha në botë që do të mbahet në New York me 7 maj 2018. Por pyetja tjetër e madhe që bëhet është edhe se çfarë do të veshin këto 3 yje? Kjo mbetet mister deri me 7 maj.

00-story-met-hosts.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029871463775635
    array(1) { ["section"]=> string(95) "keto-3-emra-te-njohur-bashkohen-ne-prezantimin-e-met-gala-2018-ja-per-ke-behet-fjale-foto-41904" }