INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Këto janë pulovrat që do tiu bëjnë të dukeni IN në këto ditë të ftohta

Këto janë pulovrat që do tiu bëjnë të dukeni IN në këto ditë të ftohta

Publikuar më: 13:12 03-12-2017

Me futjen e dhjetorit dhe uljen e temperaturat pulovrat janë të vetmet tek të cilat "gjejmë shpëtim".

Por përveç se të mbajnë ngrohtë ato dhe janë trend.
Intv iu sjell pulovrat që do ju bëjnë të dukeni shik dhe në këto ditë të ftohta.

3.jpg2.jpg1.jpg28.PNG26.PNG29.jpg27.jpg30.jpg25.jpg24.jpg23.jpg22.jpg21.jpg20.jpg19.jpg18.jpg17.jpg16.jpg15.jpg14.jpg13.jpg12.jpg11.jpg10.jpg9.jpg8.jpg7.jpg6.jpg5.jpg4.jpg

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00472903251648
    array(1) { ["section"]=> string(76) "keto-jane-pulovrat-qe-do-tiu-bejne-te-dukeni-in-ne-keto-dite-te-ftohta-43783" }