INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kishim kohë që e prisnim! Shumë shpejt me një baladë! Këngëtarja e preferuar shqiptare rikthehet fuqishëm [FOTO]

Kishim kohë që e prisnim! Shumë shpejt me një baladë! Këngëtarja e preferuar shqiptare rikthehet fuqishëm [FOTO]

Publikuar më: 12:18 28-08-2018

Prej disa kohësh Tuna i ishte shkëputur muzikës dhe skenës për t’ju përkushtuar djalit të saj Tianit, por pak javë më pare ajo u rikthye me një hit mjaft të fuqishëm ‘Chunga’. 

Dhe mund të themi se ishte një sukses i vërtetë.

Na kishte marrë malli vërtet për Tunën dhe kuptuam se na ka marrë malli dhe për ndonjë baladë prej saj, duke qenë se vitet e fundit ajo është përqëndruar më tepër tek këngët ritmike.

Nëpërmjet një komunikimi me fansat e saj në Instagram Tuna ka zbuluar se së shpejti ajo do të vijë edhe me një këngë tjetër të re e cila do të jetë baladë.

Mezi po presim!

tuna.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010982990264893
    array(1) { ["section"]=> string(114) "kishim-kohe-qe-e-prisnim-shume-shpejt-me-nje-balade-kengetarja-e-preferuar-shqiptare-rikthehet-fuqishem-foto-69511" }