INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kjo është shqiptarja e vetme që Gigi Hadid ndjek në Instagram. Dikur bënte sikur nuk e njihte! [FOTO]

Kjo është shqiptarja e vetme që Gigi Hadid ndjek në Instagram. Dikur bënte sikur nuk e njihte! [FOTO]

Publikuar më: 22:25 03-07-2018

Pak jave më parë Gigi Hadid u shfaq krah për krah me yllin shqiptar në një event në New York. Bëhet fjalë për Dua Lipa-n, ndërkohë që dyshja dëfreheshin, në Paris ishin Rita Ora dhe Bella Hadid, të cilat u fotografuan së bashku në një event mode.

Por Gigi nuk ndjek Ritën, por Dua Lipën! Edhe pse Hadid e postoi Lipa-n në një postim më parë, ajo as like nuk I kishte dhënë më parë. Ndërkohë tani jo vetëm që e ka ndjekur por mendon se Dua është ideale për tu quajtur: SUPERMODELE!/intv.al/

ggg.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0065360069274902
    array(1) { ["section"]=> string(103) "kjo-eshte-shqiptarja-e-vetme-qe-gigi-hadid-ndjek-ne-instagram-dikur-bente-sikur-nuk-e-njihte-foto-63689" }