INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Krahasoi Encën me ‘vajzën-pulë’ që fitoi Eurovizionin, mikesha e ngushtë i kthehet këngëtarit shqiptar: Topolak, më dëgjo pak ... [FOTO]

Krahasoi Encën me ‘vajzën-pulë’ që fitoi Eurovizionin, mikesha e ngushtë i kthehet këngëtarit shqiptar: Topolak, më dëgjo pak ... [FOTO]

Publikuar më: 22:07 31-05-2018

Ditën e sotme këngëtari shqiptar, Lorenc Hasrama ishte i ftuar në emisionin ‘Wake up’ dhe një deklarate e tij ku ka ofenduar publikisht Encën, bëri ‘xhiro’ në median online. Ai krahasoi këngëtaren shqiptare me fituesen e Eurovision-it, Netta. Kjo jo nga ana vokale por në tjetër kuptim. 

Mirëpo Enca nuk ka reaguar fare për këtë çeshtje dhe si duket nuk ka dashur t’i japë rëndësi këtij opinioni të këngëtarit. Ajo që ka reaguar është mikesha e saj e ngushtë, Sarah Lohja, e cila njihet nga publiku i gjerë shqiptar. Si duket Sarah nuk mundi të durojë këtë veprim nga ana e këngëtarit dhe ka dashur t'i japë disa këshilla, madje tregon se Lorenci ka qenë fans i Encës, shkruan intv.al

Shkrimin e plotë e shihni edhe ne fotot më poshtë:

collagesara.jpg

sara_lohja_enca.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0069301128387451
    array(1) { ["section"]=> string(131) "krahasoi-encen-me-vajzen-pule-qe-fitoi-eurovizionin-mikesha-e-ngushte-i-kthehet-kengetarit-shqiptar-topolak-me-degjo-pak-foto-60284" }