INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kroçerja që po çmend këdo, ofron për 5 ditë vetëm alkool dhe seks[FOTO]

Kroçerja që po çmend këdo, ofron për 5 ditë vetëm alkool dhe seks[FOTO]

Publikuar më: 12:19 15-04-2019

Për adhuruesit e udhëtimeve me korçiere, por edhe atyre të seksit, kompania ‘Naughty Cruises’, ka krijuar eventet që i përshtaten emrit të saj.
5 ditë në një kroçiere me alkool pa fund, vajza lakuriq, pishina dhe festa...
Çdo gjë që dëshiron dikush për të kaluar një ‘hangover’ të paharrueshëm. Kompania filloi para 2 vitesh me këtë aktivitet dhe u bë shumë shpejt e famshme në Amerikë dhe më pas në të gjithë botën, shkruan Newsbomb.
Tashmë një kabinë për një person kushton 12 mijë dollarë dhe në çmim janë të përfshira konsumimi i alkoolit dhe pishina, palestra si dhe ushqimi. Madje interesi është aq i madh sa që kompania ka organizuar që tani kroçieret e rradhës për vitin 2020 dhe biletat kanë dalë në internet për prenotim.

krrr.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.013762950897217
    array(1) { ["section"]=> string(75) "krocerja-qe-po-cmend-kedo-ofron-per-5-dite-vetem-alkool-dhe-seks-foto-91465" }