INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Kryemadhi: Shqiptarët duan të shkojnë në BE, por e kërcënon…

Kryemadhi: Shqiptarët duan të shkojnë në BE, por e kërcënon…

Publikuar më: 11:01 13-01-2018

Gjatë një takimi me strukturat e LSI-së, kryetarja e Lëvizjes Socialsite për Integrim Monika Kryemadhi u shpreh se shteti po i shërben krimit dhe korrupsionit.

Gjatë fjalës së saj Kryemadhi shtoi se shqiptarët duan të shkojnë në BE por këtë gjë e kërcënon Edi Rama.

Në kuadër të protestës së opozitës e cila pritet të zhvillohet në 27 janar kryetarja e LSI-së shtoi se partitë opozitare janë bërë bashkë për të gjithë ata që ndiejnë veten të varfër dhe të nënshtruar.

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0045530796051
    array(1) { ["section"]=> string(63) "kryemadhi-shqiptaret-duan-te-shkojne-ne-be-por-e-kercenon-47411" }