INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ky është personi për të cilin Justin Bieber do vriste njerëz [FOTO]

Ky është personi për të cilin Justin Bieber do vriste njerëz [FOTO]

Publikuar më: 08:51 21-04-2018

Ai është kthyer nga ai djali rebel, në një mashkull të rritur, që beson në Zot dhe të kthyer në një njeri më të mirë. Edhe pse i ndarë nga Selena, këngëtari duket se po kalon një periudhë të qetë. I fokusuar më tepër tek vetja dhe shoqëria, ai shpesh na ka njohur edhe me një prej miqve të tij më të ngushtë. Ai është djali i Will Smith të cilin Justin e vlerëson aq shumë saqë do të vriste edhe njerëz për të. Me siguri ju që menduat se personi në fjalë për të cilin Bieber do të sakrifikonte kaq shumë, do të ishte Selena, u zhgënjyet. Edhe ne! /intv.al/

30850398_10213719540456072_1302010981_o.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0026590824127197
    array(1) { ["section"]=> string(71) "ky-eshte-personi-per-te-cilin-justin-bieber-do-vriste-njerez-foto-55923" }