INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ky është smartphoni më i çuditshëm ndër vite

Ky është smartphoni më i çuditshëm ndër vite

Publikuar më: 14:19 10-08-2018

Smartphonët kanë kohë që i janë dorëzuar trendit të zmadhimit të ekraneve. Që nga lançimi i iPhonit origjinal kemi parë çdo vit smartphone me ekrane të mëdhenj e më të mëdhenj, por një emër krejt i panjohur për ju po tenton që të shkojë kundra trendit.

Instagram Banner

Palm Pre ka qënë një ndër smartphonët e parë, që përpara ngritjes së Android. Sidoqoftë pas daljes së Android dhe boom-it të iPhone, Palm ra në kolaps dhe HP e shiti atë. Zotëruesit e rinj, kinezët e TLC e mbajtën brandin, por nuk investuan më deri tani.

Sot kanë dalë leak për një Palm Phone të ri, i cili duket se do të jetë mjaft i çuditshëm. Ai do të ketë një ekran 3.3 inch 720p, një CPU Snapdragon 450, 3GB RAM dhe 32 GB ROM.

Kamera e tij duket shumë e çuditshme dhe pamja shumë plastike. As që e kuptoj pse një gjë e tillë duhet që të prodhohej në vitin 2018.

weird.jpg

-------------------------------------

MEQË JE KËTU

IN Smart të fton të na bashkohesh në grupin privat të Facebook ku mund të diskutojmë risitë e teknologjisë, problemet që ti mund të kesh me smartphone tënd dhe të njihemi me njëri-tjetrin në komunitetin më të madh dedikuar të apasionuarve pas teknologjisë.

 
Te cmendurit pas teknologjise - insmart.al
Facebook Group · 50 members
Join Group
Nje grup privat vetem per te cmendurit pas teknologjise! Bashkohu me ne ne grup, behu pjese e bisedave dhe nda informacione rreth tech, apps, mobile, ...
 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0038459300994873
    array(1) { ["section"]=> string(50) "ky-eshte-smartphoni-me-i-cuditshem-nder-vite-68073" }