INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Lajme të mira nga Apple, riparohen problemet me iPhone...

Lajme të mira nga Apple, riparohen problemet me iPhone...

Publikuar më: 15:50 07-06-2018

iPhone është një ndër smartphone-ët më të pëlqyer dhe më të përdorur në botë, padyshim aplikacione dhe forma e tij e komode dhe atraktive njëkohësisht ka ndikuar shumë tek publiku duke e bërë këtë celular, celularin më In të momentit.

Rinovimi (update) i software-it të Apple zgjidhi më në fund disa nga problemet e përdoruesve të iPhone 8. iOS 11.3 është prej disa ditësh i disponueshëm për të gjithë përdoruesit e iPhone, pasi një lumë me ankesa i ishin drejtuar kompanisë për problemet me ekranin e iPhone 8/8s. Ky rinovim ka sjellë edhe rregullimin e baterisë së telefonit, gjithashtu rritjen e sigurisë për përdoruesit.

iphone8_010.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0085821151733398
    array(1) { ["section"]=> string(59) "lajme-te-mira-nga-apple-riparohen-problemet-me-iphone-60991" }