INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Linda Rei publikoi videon intime NUDO nga krevati me modelin e njohur, por shihni çfarë i ka bërë ai më pas [FOTO]

Linda Rei publikoi videon intime NUDO nga krevati me modelin e njohur, por shihni çfarë i ka bërë ai më pas [FOTO]

Publikuar më: 18:21 14-06-2018

Linda Rei u përfol shumë këto ditë në media për shkak të marrëdhënies së saj me modelin Berat Behramaj. Pas një komenti që kishte lënë në foton e tij, ku i shkruante ‘Auu u laga’, dyshimet për një raport intim mes tyre i shtoi modeli shqiptar, i cili gjatë një interviste la të kuptohej se kishte shkuar në shtrat me Lindën.

Pas lajmeve për një marrëdhënie mes tyre, në Instastoryn e saj Linda i kërkonte Beratit të bënin gati ftesat e dasmës së tyre dhe i kërkonte Linda Morinën që të këndonte live. Mirëpo, postimet e saj nuk janë ndalur me kaq.

Këtë mëngjes, Linda ka publikuar një video mjaft intime ku ajo dhe Berati shfaqen tërësisht të zhveshur. Teksa tymos një cigare duke mbuluar gjoksin me dorë, ajo filmon Beratin të shtrirë në shtrat, i cili është duke fjetur lakuriq.

“Cohu more se shkoi vonë.”- shkruan Linda në video, duke etiketuar modelin shqiptar.

brena.jpeg

 

Pas publikimit të videos së tyre që u komentua mjaft në media, Linda publikoi në Instastory edhe dhuratën me të cilën e kishte suprizuar modeli ditën e sotme, duke e falenderuar atë.

"Faleminderit i dashur. Do të kishte qenë më mirë një orë Rolex rozë-gold, por kjo për verën është mirë, duke qenë se unë jam e pakujdesshme dhe e humb ose e gërvish atë."- shkroi Linda në foton e publikuar ku tregonte orën Michael Kors.

thank.png

rra.png

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.004835844039917
    array(1) { ["section"]=> string(117) "linda-rei-publikoi-videon-intime-nudo-nga-krevati-me-modelin-e-njohur-por-shihni-cfare-i-ka-bere-ai-me-pas-foto-61765" }