INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Luana Vjollca postoi foton HOT, por ‘boss’-ja e saj, Lori Hoxha i le këtë koment. Edhe Mamaqi 'fut hundët'! [FOTO]

Luana Vjollca postoi foton HOT, por ‘boss’-ja e saj, Lori Hoxha i le këtë koment. Edhe Mamaqi 'fut hundët'! [FOTO]

Publikuar më: 22:04 09-05-2018

Luana tashmë ka bërë për vete mbi 1 milion persona…

Shumë e kritikojnë dhe shumë të tjerë e paragjykojnë, por shifrat në Instagram apo ngado tregojnë të kundërtën. Moderatorja shqiptare shpesh herë provokon me postimet e saj dhe me foton e fundit ka ngacmuar imagjinatën e shumë meshkujve tani në orët e vona të natës. Por duhet thënë jo vetëm meshkujt e pëlqejnë Vjollcën, pasi preferohet edhe nga shumë vajza, ndër ato që e komplimentojnë është edhe Lori Hoxha.

Marrëdhënia e Luanës me ‘boss’-en e saj, pasi në punë Hoxha është e tillë në raportin me Vjollcën, shihet të jetë mjaft e mirë. Lori i komenton disa ikona yjesh në foto ndërsa Luana ia kthen duke e quajtur zog ku krahas vendos një ikonë zemre. Por edhe Mamaqi nuk e lë rehat, duke i shkruar: "Hë tani... fillove ti me këto?", por Luana ia kthen kështu: "Nga pak.. u mërzite ti?"/intv.al/

70003fde-aebc-4dee-8c85-46e2182e7bd9.jpg

30ad69a9-f281-48d1-8a0c-06bf20ba5f05.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0069489479064941
    array(1) { ["section"]=> string(110) "luana-vjollca-postoi-foton-hot-por-boss-ja-e-saj-lori-hoxha-i-le-kete-koment-edhe-mamaqi-fut-hundet-foto-57865" }