INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Luar në menaxhimin e një kompanie ndërkombëtare [VIDEO]

Luar në menaxhimin e një kompanie ndërkombëtare [VIDEO]

Publikuar më: 14:06 13-01-2018

Ajo bëri një pauzë të gjatë në muzikë, për t’u rikthyer me projektin ‘Si dje’.

Por si duket jo vetëm Shqipëria është dashuruar me zërin e këngëtares shqiptare. Luar ka sjellë projektin e saj të dytë, që mban titullin ‘Dy’, shpërndarjen dhe menaxhimin e së cilës nëpër gjithë botën  e ka marrë kompania muzikore  ‘Effective Records’  . ‘Dy’  është në YouTube në versionin audio dhe me tekst në shqip. 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010988712310791
    array(1) { ["section"]=> string(59) "luar-ne-menaxhimin-e-nje-kompanie-nderkombetare-video-47424" }