Seksi treshe ju duket tabu?! Ja arsyet përse duhet ta provoni

Wednesday, 16 August 2017 22:09
Në botë është diçka e zakonshme, ndërsa në vendin tonë është tabu. Mirëpo seksi treshe është një ndër fantazitë më…

Nuk ju kthen përgjigje menjëherë?! Ja çfarë do të thotë!

Wednesday, 16 August 2017 21:32
Përveç “seen”, një tjetër “sëmundje” është vonesa e kthimit të mesazheve. Për arsye të ndryshme ose jo, jo të gjithë…

Këto janë 4 rregullat që nuk duhet t’i thyeni në marrëdhënien tuaj!

Wednesday, 16 August 2017 21:15
Të krijosh një marrëdhënie nuk është shumë e vështirë, por ta mbash atë atë fortë, PO. Të gjitha marrëdhëniet ndryshojnë…

Seks në takimin e parë, pse femrat që e bëjnë quhen…

Wednesday, 16 August 2017 22:06
Pse femrat që bëjnë seks në takimin e parë i quajnë…

Kjo shenjë e horoskopit është më e zjarrta në krevat, merr gjithmonë atë që do!

Wednesday, 16 August 2017 20:52
Të gjithë janë të prirur të ndjekin shenjën e horoskopit edhe kur është fjala për seksin. Është  një ndër shenjat…

Pse të vendosesh “në stol” është më keq se të braktisesh?

Wednesday, 16 August 2017 16:58
Një person mund të tregojë interes të vazhdueshëm për ju, por asnjëherë ta “konkretizojë” atë.

Studim i ri: Do të surprizoheni se çfarë i ndalon rrudhat dhe plakjen e fytyrës

Wednesday, 16 August 2017 15:08
Harrojini kirurgjitë e shtrejnta dhe injektimet e dhimbshme që bëni në fytyrë. Një studim i ri na tregon për një…

Bëri seks me shoqen e gruas ndërkohë që ato flinin të dyja, ja pse disa e quajnë këtë rast përdhunim

Wednesday, 16 August 2017 15:03
Të bësh seks është diçka mëse normale por kur kjo gjë ndodh në gjendje të dehur dhe jo me bashkëshorten,…

Sekretet e bukurisë nga gjyshet. Thuajini lamtumirë kremrave të shtrenjtë!

Wednesday, 16 August 2017 12:37
Mesa duket gjyshet kanë disa sekrete pët t’u dukur bukur nga pamja e jashtme, pa shpenzuar shumë.

E keni burrin pa punë? 6 Gjërat që duhet të bëni urgjentisht!

Wednesday, 16 August 2017 12:14
Gjendja ekonomike është e rëndësishme për një çift, sepse shmang keqkuptimet.

Ja çfarë të bëni nëse organi i tij gjenital është shumë i...

Tuesday, 15 August 2017 22:31
Edhe pse mbizotëron mendimi që femrat çmenden pas penisëve të mëdhenj, kjo nuk është krejtësisht e saktë. Ja çka duhet…

Vajza! Këto janë 4 gjërat që çdo mashkull dëshiron në shtrat

Tuesday, 15 August 2017 22:18
Iku koha kur meshkujve u interesonte vetëm akti final! Tashmë e kanë mësuar “hilenë” dhe kanë zbuluar që rruga për…
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll