Zgjedhje 2017

  Ky tutorial për heqjen e pikave të zeza në fytyrë po merr miliona klikime dhe shkaku është i çuditshëm [FOTO]

  May 19, 2017

  Heqja e pikave të zeza ka arritur një tjetër nivel çmendurie/hipnotizues/mezi po pres ta provoj në shtëpi.

  Doni të hiqni ato pika të zeza në fytyrë? Mesa duket, e gjithë ajo që duhet të bëni është një peshqir i dhe nxehtë në fytyrë për të hapur poret, fije dentare një solucion për pastrimin e dhëmbëve.

  Vlogerja Sukhi Mann, së fundmi ka postuar një video në Instagram, e cila ka kapur mbi 1 milion shikime, duke demonstruar si t’i heqim pikat me këto sende.

  Duke vendosur për disa minuta peshqirin e nxehtë mbi pjesën me pika të zeza, I lejojmë hapjen e poreve. Më pas me një fije dentare e kalojmë nga lart-poshtë dhe e pastrojmë zonën me larës dhëmbësh (jo pastë dhëmbësh).

  Provojeni dhe ju, mbase funksionon…

  gg.jpg

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll