Kjo reklamë ka një mesazh sekret anti-abuzim që vetëm fëmijët mund ta shohin [VIDEO]

Wednesday, 18 January 2017 12:36
Një organizatë spanjolle ka sjellë atë që mund të konsiderohet si një gjetje brilante.

Ky profesor ka një përgjigje të habitshme lidhur me shëndetin e flokëve

Wednesday, 18 January 2017 12:20
Maja të djegura? Flokë të yndryshme apo që thinjen shpejt? Sa shpesh duhet t’i lani? Për këto dhe shumë të…

Femra, ky është mashkulli që meritoni bazuar te shenja juaj e horoskopit. Mblidheni mendjen!

Wednesday, 18 January 2017 11:50
Intv.al ju sjell llojin e mashkullit që meritoni bazuar te shenja juaj e horoskopit.

8 shenja që jeni në një lidhje të fortë edhe pse nuk e kuptoni

Wednesday, 18 January 2017 10:38
Si është të jesh në një lidhje të fortë?!

Dragoi i detit filmohet për herë të parë [VIDEO]

Wednesday, 18 January 2017 09:10
Dragoi i detit ngjyrë rubini filmohet për herë të parë. Këta dragonj të rrallë deti u kapën për herë të…

Këto 5 gjëra duhet t’i provoni patjetër në seks!

Tuesday, 17 January 2017 21:39
Në një marrëdhenie mes një mashkulli dhe një femre, sekse është një ndër faktorët kryesorë, pasi vetë marrëdhënia është ndërtuar…

Ja 7 gjërat e thjeshta që duhet të bëni për të qenë të lumtur!

Tuesday, 17 January 2017 20:45
Ne shpesh lejojmë që stresi të na hedhë poshtë, por ka disa gjëra ose persona që çdokush prej nesh i…

Vajza! Këto janë 7 shenjat që tregojnë se ai nuk ju dashuron më

Tuesday, 17 January 2017 19:59
Kur e kuptoni se i dashuri juaj nuk ju dashuron më, sigurisht që mërziteni dhe ndiheni e vetmuar. Dhe më…

Shoqja juaj po jua merr burrin? 4 Shenjat paralajmëruese!

Tuesday, 17 January 2017 18:00
  Gjithmonë, keni dëgjuar raste ku shoqja  e ngushtë ka shkuar në shtrat me burrin e shoqes.

Vajza, këto janë super ushqimet që reduktojnë celulitin [FOTO]

Tuesday, 17 January 2017 17:23
Sipas ekspertëve, celuliti ndikon në 80-90% të femrave në botë , ndaj duhet të bëni kudjes në atë që pini…

Fotoja po bën xhiron e internetit, disa thonë është ëngjëll, disa djall. Si mendoni? [FOTO]

Tuesday, 17 January 2017 16:08
Dy foto dhe 10 fjalë iu deshën dikujt të bënte xhiron e internetit me një postim në Facebook.

Ky është problemi që shfaqet pas aktit seksual për të cilën askush nuk flet

Tuesday, 17 January 2017 15:50
A ndiheni ndonjëherë bosh dhe të mërzitur pas seksit? Nuk jeni të vetëm.
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll