S’do ta besoni sa vjeç është…[FOTO]

Sunday, 03 July 2016 09:45
Ye Wen, nëna  e një fëmije, duket dekada më e re. Ajo është nga Kina e fiksuar pas palestrës dhe…

6 Gjëra që çdo femër ndjen në fundjavë

Friday, 01 July 2016 13:23
Të gjithë mezi prisni fundjavën, pas një jave të lodhshme.

Ja çfarë rezervoi kampionati i parë për qentë

Saturday, 02 July 2016 18:15
Më 25 Qeshor u zhvillua kampionati i parë kombëtar për qen që ftoi të gjitha llojet e rracave dhe jo…

Si mund të aplikosh penelin shpejt dhe mirë?

Saturday, 02 July 2016 18:00
Një gjë është e sigurte, sa më praktik të jesh aq më mirë. Peneli është një nga produktet më të…

Tajlanda ka projektuar një pjatë që thith kaloritë e tepërta teksa ju hani [VIDEO]

Saturday, 02 July 2016 15:46
Tajlanda ka projektuar një pjatë që pretendohet se heq 30 kalori nga çdo vakt. Ajo quhet “AbsorbPlate” dhe është një…

Lyp në rrugë me pretendimin se është pa këmbë, por e pëson keq [VIDEO]

Saturday, 02 July 2016 11:33
Jo rrallë herë ndodh të shikojmë njerëz që gënjejnë e mashtrojnë për të fituar para për shkak të ‘paaftësisë’ për…

Pamjet e rralla kur Merlin Monro takonte Mbretëreshën e Anglisë [VIDEO]

Saturday, 02 July 2016 10:00
Shfaqen pamje të rradha të Merlin Monro. Edhe pse ajo ka vdekur që në vitin 1962, gjithmonë ka shfaqur kureshtje…

Isli Islami dhe Xhemi Shehu VS Getinjo dhe Mozzik [VIDEO]

Friday, 01 July 2016 20:59
Prezantuesi Isli Islami ka qenë i ftuar në Vip Room  dhe ka sqaruar situatën e sikletshme që ndodhi në tapetin…

Spikerja shqiptare lë gojë hapur amerikanët [VIDEO]

Friday, 01 July 2016 15:56
Për shtatoren e Hilary Clinton që  u vendos në Shqipëri ka folur dhe televizioni amerikan “Abc News”. Në fakt vëmendjen…

Rrëfimi i rrallë i një prostitute: Si kërkonin seks të gjithë policët e rajonit [VIDEO]

Friday, 01 July 2016 14:32
Policët rezultojnë me epshe të forta seksuale aq sa lënë pa kryer dhe punën. Kjo faktohet nga një prostitutë 18-vjeçare.…

Sherr në dasëm [VIDEO]

Friday, 01 July 2016 14:15
Një sherr masiv ka ndodhur mes dasmorëve dhe disa personave të tjerë. Në video shihen disa burra me këmisha të…

Ja pse meshkujt përkthejnë çdo buzëqeshje të femrave si flirtim

Friday, 01 July 2016 12:20
Gjatë flirtimit, meshkujve i shkon më shumë në mendje të shkojnë në shtrat direkt, krahasuar me atë çfarë mendon një…
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll