INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Mario Suarez vihet në ''siklet'' nga e dashura e tij [FOTO]

Mario Suarez vihet në ''siklet'' nga e dashura e tij [FOTO]

Publikuar më: 13:01 09-01-2018

Mesa duket ditët e ftohta të janarit nuk janë aspak në preferencën e ish yllit të Atletico Madridit. Së fundmi futbollisti është parë duke shijuar detin dhe diellin në shoqërinë e të dashurës së tij në një vend super ekzotik si Miami.

Çifti është fotografuar në një rezort shumë fantastik, por nuk ka qenë futbollisti ai që ka tërhequr vëmendjen, por e dashura e tij seksi Malena Kosta, e cila i ka mahnitur të gjithë me linjat dhe pamjen e saj seksi.

Për më shumë shikoni fotot e mëposhtme:

mario_suarez_5.jpgsuarez_3.jpgmario_suarez_2.jpg

Article Logic
Execution time: 0.00353598594666
array(1) { ["section"]=> string(59) "mario-suarez-vihet-ne-siklet-nga-e-dashura-e-tij-foto-47051" }