INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Mc Kresha dhe Lyrical Son sapo publikuan bashkëpunimin e radhës 'Duqa mi duqa'. Mund ta dëgjoni këtu [VIDEO]

Mc Kresha dhe Lyrical Son sapo publikuan bashkëpunimin e radhës 'Duqa mi duqa'. Mund ta dëgjoni këtu [VIDEO]

Publikuar më: 17:38 10-11-2017

Ata janë dyshja e preferuar e muzikës hip hop.

Mc Kresha dhe Lyrical Son numërojnë disa bashkëpunie të kthyera në hite të padiskutueshme. 2 reperat nga Kosova sot publikuan “ këngën e re Duqa mi duqa” për të cilën jemi të sigurtë që do të ndjekë suksesin e këngëve të tjera. 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0017640590667725
    array(1) { ["section"]=> string(96) "mc-kresha-dhe-lyrical-son-sapo-publikuan-bashkepunimin-e-radhes-mund-ta-degjoni-ketu-video-41568" }