INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Më në fund! Xhensila Myrtezaj jep lajmin emocionues për të gjithë fansat e saj [FOTO]

Më në fund! Xhensila Myrtezaj jep lajmin emocionues për të gjithë fansat e saj [FOTO]

Publikuar më: 15:06 14-04-2019

Ndonëse prej muajsh Xhensila Myrtezajn e kemi parë paksa të shkëputur nga muzika duke iu përkushtuar vajzës së Ajka, ajo nuk është shkëputur nga vëmendja e publikut.

Duket se tanimë, Xhensila do të rinisë t'i kthehet skenës muzikore shqiptare dhe me disa lajme mjaft emocionuese për fansat e saj.

Mbrëmjen e kaluar Xhensila ka qenë e ftuar në “The Voice Kids”, ku ka pohuar se aktualisht po punon për albumin e saj më të ri, të cilin pritet ta lançojë së shpejti.

gvwehgbrt.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0084989070892334
    array(1) { ["section"]=> string(88) "me-ne-fund-xhensila-myrtezaj-jep-lajmin-emocionues-per-te-gjithe-fansat-e-saj-foto-91411" }