INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Më transparente seç duhet. Zonjës së parë rrezikon t'i dalin sheshit...

Më transparente seç duhet. Zonjës së parë rrezikon t'i dalin sheshit...

Publikuar më: 22:50 12-07-2018

Melania Trump u sigurua që të gjithë sytë të ishin tek ajo kur u shfaq me një fustan të bardhë 750 dollarësh nga Elie Saab, i cili ishte mjaftueshëm transparent sa për të treguar këmbët e saj.

Zonja e Parë gjithashtu u vu re teksa ishte kapur për dore me Donald për një pjesë të vizitës, dhe për shkak se ky është një gjest që rrallë herë ndodh mes çiftit politik, patjetër që kjo i bëri njerëzit të flasin.

Një pjesë e mirë e këmbëve të Melania mund të shihet nën veshjen transparente.

Mbase Zonja e Parë ka rrezikuar pak si shumë!

melania.jpg

melania1.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010480880737305
    array(1) { ["section"]=> string(73) "me-transparente-sec-duhet-zonjes-se-pare-rrezikon-t-i-dalin-sheshit-64860" }