INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mediat italiane e bëjnë të sigurtë, Hysaj mund të shitet për 25 milionë euro

Mediat italiane e bëjnë të sigurtë, Hysaj mund të shitet për 25 milionë euro

Publikuar më: 17:45 10-04-2019

Një media pranë napoletanëve e bëjnë tashmë të sigurtë se Elseid Hysaj nuk do të jetë pjesë e ekipit në sezonin e ardhshëm. Mbrojtësi ka humbur pozicionin  titullarit nën drejtimin e Ançelottit dhe rritja e pagës që kërkohet prej tij e bëjnë të pamundur qëndrimin. 

Për të thuhet se Napoli do të kërkojë 40 milionë euro, por asnjë klub nuk është i gatshëm të ofrojë më shumë se 25.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0082929134368896
    array(1) { ["section"]=> string(81) "mediat-italiane-e-bejne-te-sigurte-hysaj-mund-te-shitet-per-25-milione-euro-91120" }