INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Mes Justin Bieber dhe Kourtney K ndodh diçka shumë e sikletshme! [FOTO]

Mes Justin Bieber dhe Kourtney K ndodh diçka shumë e sikletshme! [FOTO]

Publikuar më: 10:42 24-08-2017

Ajo është përfolur shpeshherë mbi një marrëdhënie me Justin Bieber, që nga viti 2005.

Por Kourtney Kardashian u fut me këmbët e veta në një ribashkim shumë të çuditshëm me superyllin e muzikës mbrëmjen e djeshme. Kourtney dhe Justin ndjekin të njëjtën kishe, dhe mbrëmë motra e madhe Kardashian kishte marrë të dashurin e saj më të ri në të njëjtin event fetar. Bukuroshja 38 vjeçare mori të dashurin shumë të vogël, 24 vjeçarin Younes Bendjima, ndërkohë që u drejtuan për kishën në Beverly Hills, ku edhe Justin ishte i pranishëm. Kjo po që do të ketë qenë e sikletshme, por ata janë njerëz të rritur. Me siguri do të dinë ta përballojnë.

kourt.jpg

just.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0011248588562012
array(1) { ["section"]=> string(74) "mes-justin-bieber-dhe-kourtney-k-ndodh-dicka-shume-e-sikletshme-foto-35233" }