INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mësoni kush duhet të jetë miku/shoqja juaj e ngushtë sipas shenjës së HOROSKOPIT!

Mësoni kush duhet të jetë miku/shoqja juaj e ngushtë sipas shenjës së HOROSKOPIT!

Publikuar më: 00:43 08-01-2019

Shenja e horoskopit është jo vetëm diçka që ju bën të dalloni prej të tjerëve, por ju mund të zgjidhni situata të caktuara vetëm duke u bazuar te karakteristikat e gjithsecilit. Jo më kot kur njihni njerëz të rinj, duhet t’i pyesni për shenjën e tyre të horoskopit sepse kështu do të krijoni një ide se si mund të përshtateni ose jo me ata.

Sigurisht që shenjat e horoskopit nuk kanë një formulë “jetë apo vdekje” që ju duhet patjetër ta ndiqni, por nëse merrni parasysh këshillat e astrologjisë me shumë mundësi do të keni një marrëdhënie më të mirë me të tjerët.

Bazuar te shenjat e horoskopit, ju mund të zgjidhni edhe mikun tuaj më të mirë. Çdo shenjë përputhet në miqësi me një shenjë tjetër më shumë sesa me të tjerat dhe kjo në bazë të karakteristikave.

Miku më i mirë i Dashit: UJORI

Miku më i mirë i Demit: PESHQIT

Miku më i mirë i Binjakëve: LUANI

Miku më i mirë i Gaforres: VIRGJËRESHA

Miku më i mirë i Luanit: BINJAKËT

Miku më i mirë i Peshores: SHIGJETARI

Miku më i mirë i Akrepit: BRICJAPI

Miku më i mirë i Shigjetarit: PESHORJA

Miku më i mirë i Bricjapit: AKREPI

Miku më i mirë i Ujorit: DASHI

Miku më i mirë i Peshqve: DEMI

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00850510597229
    array(1) { ["section"]=> string(86) "mesoni-kush-duhet-te-jete-miku-shoqja-juaj-e-ngushte-sipas-shenjes-se-horoskopit-83742" }