INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Morena Taraku humbet kontrollin! Nuk do ta besoni se çfarë veprimi kryen...[FOTO]

Morena Taraku humbet kontrollin! Nuk do ta besoni se çfarë veprimi kryen...[FOTO]

Publikuar më: 09:51 13-09-2018

Humbja e kontrollit me siguri i ndodh të gjithëve dhe secili ka mënyrën e vetë sesi i përjeton këto momente kur stresi bllokon veprimtarinë normale të trurit njerëzor.

Ju me siguri keni mënyrën tuaj se si ju ndodh ky “proces”, por a e dini se si e humbet kontrollin Morena Taraku?

Këtë e ka treguar vetë këngëtarja me disa video të postuara në Instastory ku shihet një majmun i lezetshëm teksa lanë enët.

Se paska keq Morena! Të paktën humbjen e kontrollit e përcjell me një veprim pozitiv./intv.al/

WhatsApp_Image_2018-09-13_at_08.36.10.jpeg

 

 

WhatsApp_Image_2018-09-13_at_08.36.12.jpeg

 

 

WhatsApp_Image_2018-09-13_at_08.36.12_1.jpeg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.013875007629395
    array(1) { ["section"]=> string(82) "morena-taraku-humbet-kontrollin-nuk-do-ta-besoni-se-cfare-veprimi-kryen-foto-71536" }