INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mos e besoni po deshët! Dua Lipa shkon në koncertin e reperit shqiptar: ‘Vëllai im …’ [FOTO]

Mos e besoni po deshët! Dua Lipa shkon në koncertin e reperit shqiptar: ‘Vëllai im …’ [FOTO]

Publikuar më: 22:15 15-06-2018

Nëse flasim për këngëtaret që po korrin sukses gjigand këtë vit, padyshim një prej tyre është edhe shqiptarja e famshme, Dua Lipa. Ylli i shumë HIT-eve ka shkuar në koncertin e një prej repereve më të famshëm shqiptarë në botë.

Bëhet fjalë për reperin që jeton në SHBA, Action Bronson. Ai ka konfirmuar prezencën e tij në festivalin madhështor që Dua Lipa dhe stafi i saj po përgatisin në Prishtinë.

“Vëllai im @bambambaklava e ‘dogji’ sot në New York”, shkruan Dua në një prej insta story ku shihet krah reperit, Arian Asllani (emri i vërtetë)./intv.al/

bb5f6fb1-5dcb-4f1c-a7f0-9534a776f9d4.jpg

102831c1-e1d5-41fc-81c7-a40fe244bffa.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0094559192657471
    array(1) { ["section"]=> string(90) "mos-e-besoni-po-deshet-dua-lipa-shkon-ne-koncertin-e-reperit-shqiptar-vellai-im-foto-61906" }