3 filmat që duhet të shikoni gjatë gushtit

Thursday, 10 August 2017 17:56
Kur bën shumë vapë dhe të gjithë janë në plazh dhe jeta të duket kaq kot në këto ditë gushti,…

Studim: Filmat dramatikë kanë efekt pozitiv në trurin tonë, ja pse

Sunday, 06 August 2017 12:27
“Lista e Shindlerit”, “Jeta është e bukur” dhe “Filadelfia”, janë disa nga filmat më të trishtë që kemi parë dekadat…

Shikoni trailer-in e filmit më të frikshëm të vitit, "Mother" [VIDEO]

Tuesday, 01 August 2017 18:18
Kur posteri për filmin më të ri nga Darren Aronofsky, “Mother”, u publikua në Maj, nuk na fali aspak një…

“Lazarati” vjen së shpejti në kinema, ja dy aktorët shqiptarë që luajnë përkrah Gabriel Garkos [FOTO]

Tuesday, 25 July 2017 11:26
Mund edhe të mos e kishim menduar kurrë, por regjisori William Kaufman do sjellë më 1 dhjetor 2017 filmin e…

10 filmat më të mirë për 2017-ën deri tani

Monday, 24 July 2017 16:42
Viti 2017 është pothuajse në mes, megjithatë deri tani mund të themi se ka pasur prurje të konsiderueshme në kinematografi.

Game of Thrones vazhdon seancat porno, nuk do ta besoni ç’ju rezervon sezoni i ri! [FOTO+18]

Monday, 24 July 2017 15:20
Është padyshim seriali më i përfolur dhe më i pritur i momentit.

Me sa duket, një tjetër “Wonder Woman” është në horizont [VIDEO]

Wednesday, 19 July 2017 13:56
“Professor Martson and the Wonder Women” bazohet në dramën psikoseksuale ndermjet mashkullit që krijoi Wonder Woman dhe dy femrat që…

Harry Styles shkëlqen në dramën e luftës së dytë botërore “Dunkirk” [FOTO]

Tuesday, 18 July 2017 16:04
Kujt ia priste mendja se ylli i One Direction do të ishte kaq i përshtatshëm në rolin e një ushtari…

Ed Sheeran u shfaq, këndoi dhe hëngri një lepur në “Game of Thrones”

Monday, 17 July 2017 16:41
Gjithashtu tregoi dhe fatin e tij në këtë serial legjendar plot me vrasje dhe të papritura.

15 filma që do ju bëjnë të shihni botën nga një pikëpamje tjetër

Monday, 17 July 2017 15:07
Kjo listë prej 15 filmash do të i’u bëjë që ta shihni botën nga një perspektivë tjetër.

Pse qajmë kur shikojmë filma?

Monday, 10 July 2017 15:26
A ju ndodh që të qani ose t’ju rrjedhin lot ndërkohë që shihni një film?
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll