3 filmat që duhet të shikoni gjatë gushtit

Aug 10, 2017

Kur bën shumë vapë dhe të gjithë janë në plazh dhe jeta të duket kaq kot në këto ditë gushti, këshillojmë të ndizni kondicionerin në 16 gradë, të ulni grilat dhe të shikoni një nga këto filma (ose të trija) të listuara më poshtë:

The Dark Tower

DT-PK-12_DF-12240.jpgStephen King ka qenë duke u përpjekur për të përshtatur serinë e tij të shtatë të librit Dark Tower për ta bërë atë një film fantasik. Filmi rrëfen historinë e një djali të rekrutuar i cili kërkon të mbrojë një kullë të errët.

Wind River

gallery-1502291971-elm080117intelmovies-high-lonesome-fred-hayes-the-weinstein-company.jpgËshtë një film “thriler” i cili rrëfen historinë e një zyrtari amerikan që peshkonte në det, por gjatë një nate me stuhi ai humbet dhe FBI nis kërkimet për të gjetur trupin e tij.

Atomic Blonde

atomic-blonde.jpg

A mund të kemi një femër “James Bond” ? Një “Jane Bond”, ndoshta? Filmi zhvillohet në vitin 1989, pak para rënies së Murit të Berlinit, ku në një nga sallat mondane një bionde bie në dashuri me një stilist, por një komplot bën që të rinjtë të humbasin njëri-tjetrin.

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll