Pas divorcit, edhe karriera i kthen kurrizin Johnny Depp

Monday, 30 May 2016 10:35
Si të mos mjaftonin problemet në jetën e tij private, as ajo profesionale nuk po i buzëqesh Johnny Depp.

Filmi erotik i Nick Jonas mbërrin një vit me vonesë [VIDEO]

Friday, 27 May 2016 10:33
Më në fund ka mbërritur në tokën e premtuar filmi i Nick Jonas, “Careful What You Wish For”, dhe absolutisht…

Ja si u stërvit Tom Cruise në mënyrë sekrete që t’u bashkohej astronautëve që vdiqën [FOTO]

Thursday, 26 May 2016 17:18
Mund të quhet “Mision Impossible” pjesëmarrja e Tom Crusise në filmin “Oblivion”.

"The Fast and the Furious" rikthehet për të festuar "historinë" [VIDEO]

Thursday, 26 May 2016 10:17
Filmi origjinal “The Fast and The Furious” do të rikthehet në ekranet e kinemasë edhe një herë.

James Bond i ardhshëm mund të jetë femër [VIDEO]

Wednesday, 25 May 2016 13:26
Zëvëndësimi që pritet të bëhet në filmin  “James Bond”  vërteton se jo vetëm meshkujt por edhe femrat  dinë të jenë…

“E Bukura dhe Bisha” shumë shpejt në kinematë botërore. Zbuloni detajet [VIDEO]

Tuesday, 24 May 2016 10:55
Disney ka vendosur të ngacmojë pak me një trailer të shkurtër nga filmi “E Bukura dhe Bisha” dhe në fakt…

“Angry Birds” pushtojnë Box Office

Monday, 23 May 2016 11:17
Të jenë ende të inatour edhe pse mbajnë vendin e parë në Box Office?

“Agjenti 007” refuzon shumën prej 100 milionë dollarësh [FOTO]

Friday, 20 May 2016 11:15
Sigurisht që të të ofrojnë shumën e 100 milionë dollarëve, famën dhe një projekt të mirë kinematografik është një ofertë…

Traileri i “Ghostbusters” më i papëlqyeri në YouTube [VIDEO]

Thursday, 19 May 2016 14:03
Nuk ka vonuar shumë nga studio gjigande Sony një trailer i dytë për filmin komedi "Ghostbusters" me protagoniste aktoret Melissa…

Prison Break rikthehet pas 7 vitesh. Ja traileri [FOTO/ VIDEO]

Tuesday, 17 May 2016 14:34
Një nga filmat që ju mbante mbërthyer pas ekranit të televizionit, po rikthehet...pas 7 vitesh pushim.

Zbulohet titulli zyrtar i Transformers 5 [VIDEO]

Tuesday, 17 May 2016 10:22
Është zbuluar titulli zyrtar i filmit të radhës “Transformers” nga Paramount Pictures.
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll