Çfarë roli do të luajë Charlize Theron në "Fast 8"?

Thursday, 11 February 2016 11:35
Duket se seria e tetë e filmit "Fast & Furious" do të ketë më shumë surpriza seç mendonim.

Kung Fu Panda mposht edhe njëherë Leo DiCaprion

Tuesday, 09 February 2016 11:19
Seria e trete e Kung Fu Panda ka rezultuar nje sukses global, duke e lene ne hije filmin e DiCaprios,…

Tërbohet Vatikani: Papa nuk është aktor!

Thursday, 04 February 2016 14:32
U diskutua gjerësisht se si Papa Françesku do të bëhej papa i parë që ka marrë pjesë në një film,…

Ndahen nga jeta Bugs Bunny dhe Daffy Duck

Thursday, 04 February 2016 14:09
Ndoshta emri i tij nuk ju kujton shumë, ama zërin e tij e njihni të gjithë.

Liza rikthehet për të shpëtuar Botën e Çudirave

Tuesday, 02 February 2016 16:04
Oh Liza, në çfarë telashesh je futur këtë herë?

Panda Po mposht Leo DiCaprio-n

Monday, 01 February 2016 10:50
Seria e trete e “Kung Fu Panda” ka qenë një sukses absolut!

50 Shades Darker: Zbulohet gruaja që nënshtroi Christian Grey

Friday, 29 January 2016 13:22
Ndonëse xhirimet e serisë së dytë të filmit pritet të nisin më vonë gjatë këtij viti, disa detaje rreth saj…

Akademia e Çmimeve Oskar ndreq gabimin

Friday, 29 January 2016 11:13
Siç duket organizatorët e çmimeve Oskar kanë kuptuar gabimin dhe po përpiqen ta rregullojnë atë me çdo formë.

Pas "White Chicks" dhe "Scary Movie" vjen "50 Shades of Black"

Thursday, 28 January 2016 10:22
E ndërkohë që të gjithë presim për serinë e dytë të filmit "50 Shades of Grey", Marlon Wayans autori dhe…

"Producers Guild Awards" zbulojnë fituesin e madh në Oskar

Monday, 25 January 2016 14:17
E teksa të gjithë janë fokusuar tek çmimet Oskar, askush nuk e ka kuptuar se fituesi i vërtetë i këtij…

“The Revenant” kryeson në Box Office

Monday, 25 January 2016 11:36
Pavarësisht stuhisë së dëborës që preku Shtetet e Bashkuara të Amerikës këtë fundjavë, "The Revenant" ja ka dalë të kryesojë…

Pa flokë dhe e zhveshur, Penelope Cruz zbulon rolin e ri

Thursday, 21 January 2016 11:10
Penelope Cruz rikthehet sërish në ekranin e kinemasë me një projekt që do t’ju lërë gojëhapur.
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll