Duke pritur “Ti mund të më quash Xhon”

Monday, 12 September 2016 13:52
“Ti mund të më quash Xhon”, është produksioni i ri kinematografik që ka tërhequr vëmendjen e medies.

Johnny Depp do të “hetojë” vrasjet e 2 Pac dhe Notorious B.I.G [FOTO]

Thursday, 08 September 2016 17:16
Emri i tij deri tani lakohej së shumti për divorcin me ish bashkëshorten Amber Heard dhe faktin se ishte i…

Sony e dëshpëruar, i ofron Daniel Craig shifrën stratosferike për "vetëm" dy filma si James Bond

Tuesday, 06 September 2016 10:33
Shifra të çmendura për një rol që është kthyer në ikonë.

50 vjetori i "Star Trek" shënon fansa në rritje [VIDEO]

Monday, 05 September 2016 13:56
Janë vënën në dispozicion tre ditë  kushtuar festimeve të 50 vjetorit të “Star Trek”. Fansat e shumtë të kësaj sage…

Filmi horror në krye të klasifikimit me 26 milionë dollarë! [VIDEO]

Monday, 29 August 2016 10:57
Filmat e frikshëm duket se grumbullojnë miliona, pasi një film horror ka përfunduar në krye të Box Office.

Çmendet Hollywood-i: Refuzon aktorë, merr VIP-a Instagrami! [FOTO]

Friday, 26 August 2016 11:41
Talenti në aktrim ka rëndësi kur vjen puna tek filmat, por aftësia për të sjellë miliona fitime mund të jetë…

Konfirmohen Sean Penn dhe Mel Gibson për filmin “Professor and the Madman” [VIDEO]

Thursday, 25 August 2016 16:54
E çmund të presim tjetër përveç suksesit, kur në një projekt kinematografik janë të përfshirë dy nga ikonat e ekratit,…

Jeta e Britney Spears bëhet film! Ja aktorja që do ta luajë rolin e saj [FOTO]

Thursday, 25 August 2016 11:23
Një film për Britney Spears!

Kjo është aktorja më e paguar për 2016-ën [FOTO]

Wednesday, 24 August 2016 13:07
E si mund të ndodhte ndryshe.

Justin Bieber dhe Ronaldo do të luajnë futboll në filmin e ri “Goal!”

Monday, 22 August 2016 21:33
Justin Bieber është një ndër këngëtarët më të mirë dhe më të suksesshëm, ashtu si dhe Ronaldo është një ndër…

Një yll po rilind dhe këtë herë është Lady Gaga

Wednesday, 17 August 2016 21:14
Ylli i Lady Gaga po vazhdon të lartësohet në Hollywood.

Rikthehet “Scarface”? Ja 5 aktorët që mund të jenë në rolin e Tony Montana [FOTO]

Monday, 15 August 2016 21:26
Rikthimet sigurisht që nuk janë fenomene të reja në Hollyëood. Lajmet e reja thotë se Hollëood po planifikon të ringjallë…
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll