Alban Skënderaj dhe Dj Dalool sjellin “1000 Premtime” [VIDEO]

Thursday, 23 March 2017 18:36
Kënga e shumëpritur "1000 premtime" është gati për ta degjuar ju! )Në një hark kohor të shkurtër, Alban Skënderaj ka…

Kënga e Noizy-t kthehet në sukses ndërkombëtar [FOTO]

Thursday, 23 March 2017 13:19
Ja në cilin shtet renditet në vend të shtatë...

"Nëntori" një super sukses në këtë shtet të botës [FOTO/VIDEO]

Wednesday, 22 March 2017 10:55
“Nëntori” i Arilenës ka arritur të ketë sukses edhe jashtë kufijve. 

Shqiptarët dominojnë Billboard, Bebe Rexha në vend të parë [FOTO]

Wednesday, 22 March 2017 09:42
Të renditesh në krye të klasifikimit më të rëndësishëm amerikan të këngëve nuk është diçka që mund ta bëjë kushdo.

Aktorja e famshme shtatzane, nudo në klipin e James Blake [VIDEO]

Tuesday, 21 March 2017 16:18
Na kujton pak Beyoncé...

Bashkëpunimi i radhës i Flor Mumajesit do jetë me këtë këngëtare [FOTO]

Monday, 20 March 2017 13:43
Artistja e shumë hiteve ka qëndruar për një farë kohë në heshtje që të rikthehet me zhurmë.

Vijon suksesi për Ermal Metën, në fokus të mediave italiane [Video]

Friday, 17 March 2017 16:21
Këngëtari Ermal Meta vijon suksesin e tij me këngën “Vietato Morire”. Pas Sanremos e çmimeve të marra atje, kënga vijon…

Noizy drejt tregut ndërkombëtar: Bashkëpunim të ri me reperat gjermanë [VIDEO]

Thursday, 16 March 2017 13:07
Noizy një ndër reperët më të ndjekur në Shqipëri, tashmë mesa duket po synon tregun ndërkombëtar.

Lindita prezanton World. Kështu na përfaqëson në Eurovision [VIDEO]

Monday, 13 March 2017 19:56
Po afron Eurovision dhe Lindita ka publikuar klipin e këngës së saj “World” me të cilën do të na përfaqësojë…

Gjiko sjell ritmin e ditës me këngën më të re [VIDEO]

Sunday, 12 March 2017 17:01
Interesante, edhe pak intrigante!
radio TV
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll