Rihanna dhe Drake sërish bashkë në skenë për këtë qëllim...

Jan 05, 2017

Ata të dy kanë diçka të përbashkët…

Drake dhe Rihanna janë nominuar për këngën “Work” në eventin e 2017 iHeartRadio Music Awards, e cila do të rikthehet për herë të katërt këtë vit. Kënga “Work” është nominuar për “Klipin më të Mirë”, “Bashkëpunimin më të Mirë” dhe si “Kënga R&B e Vitit”. Eventi pritet të ndodhë në Los Anxheles në 5 Mars, kështuqë kemi edhe pak kohë për t’i parë ata të dy së bashku në skenë.
Për momentin, megjithatë, gjërat nuk duken edhe aq mirë, me Drake dhe J.Lo teksa përkëdhelen me njëri-tjetrin dhe puthen nëpër mbrëmje…

 

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll