Zgjedhje 2017

  Kështu do të jetë klipi i Sean Paul dhe Dua Lipa-s [VIDEO]

  Jan 10, 2017

  Përgatituni për videon e re të Sean Paul dhe Dua Lipa.


  Në fakt, ky është bashkëpunimi i parë për Dua me një artist tjetër dhe në njëfarë mënyre është një lloj debutimi i Lipas në tregun amrikan.
  Dua dhe Paul tashmë kanë regjistruar këngën "No Lie" në versionin audio, por e cila do të shoqërohet me video.
  Kujtojmë se këngëtarja me origjinë shqiptare ka paralajmëruar edhe projekte të reja muzikore gjatë këtij viti.

   

   

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll