Zgjedhje 2017

  Dua Lipa bën realitet dëshirën e fansave, sjell videon e shumëkërkuar [VIDEO]

  Apr 07, 2017

  Çfarë talenti kjo vajzë!


  Sikur të mos mjaftonte suksesi që po merr videoja e këngës "Scared To Be Lonely" në bashkëpunim me Martin Garrix, dy artistët kanë vendosur të na sjellin sot një tjetër version të saj. Këtë është një orkestër me shumë rinstrumenta muzikorë ajo që ka perfomuar melodinë e këngës, duke ofruar një klip ndryshe me më shumë emocione. Videoja është xhiruar pranë AirStudios në Londër dhe është publikuar ekskluzivishit nga sajti britanik The Fader. Shijoni klipin më poshtë:

   

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll