Zgjedhje 2017

  Vdes menjëherë pas koncertit ylli i rock-ut [FOTO]

  May 18, 2017

  Rrokeri i famshëm Chris Cornell ka vdekur vetëm disa orë pas mbajtjes së një koncerit në Detroit.


  Këngëtari, i cili fitoi shumë famë me grupin Soundgarden dhe më vonë me Audioslave, vdiq në moshën 52-vjeçare mbrëmjen e së mërkurës.
  Përfaqëuesi i tij, Brian Bumbery, tha se vdekja ishte e papritur dhe se familja e tij ishte e tronditur nga ngjarja.
  Shkaqet e vdekjes së tij nuk dihen akoma dhe pritet përgjigja e ekzaminimeve mjekësore.
  Vdekja e lajmit të tij erdhi vetëm tetë orë pasi ai ka postuar mesazhin e fundit në Twitter ku shkruan: “#Detroit më në fund kthehet në Eock City!!!! @ @soundgarden #nomorebull.”

  chriss.jpg

   

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll