Harrojeni hitin “Despacito”, kjo këngë do të bëjë namin këtë verë [VIDEO]

Jul 10, 2017

Kjo këngë do të bëjë namin këtë verë!

Kënga e Luis Fonsit dhe Daddy Yankee ‘Despacito’ ka rrëmbyer zemrat e të gjithëve dhe prej 5 muajsh dëgjohet vazhdimisht në gjithë botën. Por duket se këtë verë do të jetë një tjetër këngë që do t’i zërë vendin dhe  bëhet fjalë për hitin e J. Balvin dhe Willy William me titull “Mi Gente”,  dhe ka si personazh kryesor edhe italianin e famshëm, Gianluca Vacchi, ka arritur 71 milionë klikime për një javë./intv.al/

 

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll