“Andiamo” bën bashkë Ardian Bujupin dhe Capital T [VIDEO]

Jul 28, 2017

Hiti i kësaj vere? Po ju si mendoni?

Këngëtari Ardian Bujupi dhe reperi Capital T kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të ri, këngën dhe klipin “Andiamo”. Kenga eshte ritmike, verore dhe është pjesë e albumit të tretë të Ardianit, nga i cili këtë verë ka publikuar plot këngë me klipe. “Andiamo” është gjuhën italiane që në shqip ka kuptimin “Le të shkojmë”. Ky bashkëpunim pritet të jetë një ndër hitet të kësaj vere dhe me siguri ju do ta degjoni ngado dhe do e kerceni pafund, ndersa tani shijoni klipin!/intv.al/

 

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll