Pritjes i erdhi fundi! Capital T dhe 2po2 publikojnë “Ulu” [VIDEO]

Sep 13, 2017

Më në fund Capital T dhe 2po2 publikojnë “Ulu”…

Capital T dhe 2po2 vetëm pak kohë pas publikimit të këngës “Kujt pi kallxon”, vijnë me një kenge të re. Vetëm pak minuta më parë, në kanalin e reperit Capital T në YouTube është publikuar kënga me titull “Ulu”. Capital T iu është rikthyer bashkëpunimeve me xhaxhain e tij, Besnikun apo i njohur më shumë si 2PO2. Dyshja kishte paralajmëruar nëpërmjet rrjeteve sociale se këtë të mërkurë do të publikohej projekti i tyre më i ri dhe kështu treguan se e mbajtën fjalën e dhënë. “Ulu” ka një stil tërësisht hip hop dhe kjo këngë pritet të jetë hiti i radhës prej dyshes./intv.al/

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll