Cheryl kërkon të bashkëpunojë me Justin Bieber, për të "futet mik" Liam Payne!

Tuesday, 15 August 2017 12:06
Ajo u pikas në publik për herë të parë që kur lindi djalin e saj në muajin mars në një…

Dua Lipa nuk njeh limite, pas klikimeve të panumërta vazhdojnë sukseset me “New Rules” [FOTO]

Monday, 14 August 2017 13:51
Është zyrtare, artistja e talentuar me origjinë shqiptare padyshim që ka vendosur rregulla të reja.

Forbes publikon listën e DJ-ve më të paguar, ja kush kryeson

Wednesday, 09 August 2017 21:54
Fitime marramendëse! Forbes ka zbuluar sot listën e DJ-ve më të paguar në botë dhe do të çuditeni nga fitimet…

Robert Berisha nuk ndalet, kjo do të jetë kënga që do të publikojë nesër [FOTO]

Wednesday, 09 August 2017 10:23
Pas bashkëpunimit me bashkëshorten e tij, Nora Istrefin në këngën “S’ka inat”, Roberti ka gati projektin e radhës.

Ja me cilin DJ të famshëm do të bashkëpunojë këtë herë Rita Ora [VIDEO]

Monday, 07 August 2017 13:21
Pas suksesit me këngën “Your Song”, këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora ka paralajmëruar këngën e saj më të…

Kjo është vera e Ledrit, reperi ka gati bashkëpunimin e radhës [FOTO]

Monday, 07 August 2017 11:12
Ledri Vula është kryefjala e muzikës së kësaj vere.

Flori Mumajesi ia doli! “Karma” tashmë HIT ndërkombëtar [VIDEO]

Sunday, 06 August 2017 12:51
Krijimi më i fundit muzikor i Flori Mumajesit dhe djemve të Threedots duket se është shumë pranë realizimit të synimit.Ka…

Ronela publikon klipin “Sonte”, skena (+18) [VIDEO]

Saturday, 05 August 2017 14:56
Ronela Hajati sapo ka publikuar klipin e saj më të ri, “Sonte” në bashkëpunim me reperin nga Kosova Lyrical Son.

Dy shqiptare renditen në Top 10-shen e 100 këngëve më të mira në botë [FOTO]

Friday, 04 August 2017 22:14
Përsëri dy shqiptare lënë pas yje botërore mbrapa...

“Despacito” pranë një shifre marramendëse klikimesh [FOTO/ VIDEO]

Friday, 04 August 2017 13:33
“Despacito” është kthyer në një  sensacion botëror.

S’ka pushime për Erën, zbulohen detajet për 3 këngët e reja që do të publikojë

Thursday, 03 August 2017 20:15
E shohim gjithmonë nëpër aeroporte, podiume skenash në të gjithë botën, e si rrjedhojë pushimet zënë një pjesë fare të…

“Karma” e Flori Mumajesit do ju lërë pa fjalë [VIDEO]

Thursday, 03 August 2017 17:18
Vërtet do habiteni pasi ta dëgjoni…
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll