"Feels", vjen klipi i freskët nga Calvin Harris [VIDEO]

Tuesday, 27 June 2017 13:44
 Calvin Harris nuk e shoqëroi “Slide”, “Heatstroke” apo “Rollin” me një klip, por vendosi që “Feels” të kishte një.

Kur del kënga e re? Jua thotë vetë Era Istrefi! [FOTO]

Tuesday, 27 June 2017 12:58
Surprizë pas surprize! 

Era Istrefi performon në PrideFest, sjell dy lajme të mira [FOTO]

Monday, 26 June 2017 10:04
Nuk është më e çuditshme që Era Istrefi po ngjitet në shkallët e karrierës në tregun ndërkombëtar.

“Nona” bën bashkë Ledri Vulën dhe Young Zerkën [VIDEO]

Sunday, 25 June 2017 15:55
Më në fund erdhi bashkëpunimi  që të gjithë po e prisnin, “Nona” është kënga e re që bëri bashkë Ledri…

“Wild Thoughts” ripunim i këngës së Carlos Santana, ja reagimi i tij… [VIDEO]

Thursday, 22 June 2017 16:24
Me “Wild Thoughts” Dj  Khaled dhe Rihanna sjellin ripunimin e këngës  “Maria Maria”së Carlos Santanas.

Kënga homazh për tragjedinë e kullës Grenfell thyen të gjitha rekordet në Britani! [VIDEO]

Thursday, 22 June 2017 15:04
Kënga e bamirësisë e regjistruar për të ndihmuar viktimat e tragjedisë së kullës Grenfell është bërë single i shitur më…

Rita Ora sapo publikoi klipin “Your Song”, mund ta shihni këtu [VIDEO]

Thursday, 22 June 2017 13:09
“Your Song” ishte kënga që e riktheu Rita Orën pas dy vitesh mungese në muzikë.

Pas Erës, e ka radhën Nora. Ja çfarë do të sjellë këngëtarja [FOTO]

Wednesday, 21 June 2017 14:16
Pasi Era Istrefi prezantoi këngën dhe klipin e saj më të fundit “”Redrum”, e  ka radhën një tjetër vajzë nga…

Nga Rita Ora tek Jessie J, yjet zemërthyer realizojnë homazhin për tragjedinë Grenfell! Dëgjojëni këtu! [FOTO/AUDIO]

Wednesday, 21 June 2017 10:57
Janë zbuluar fotot në prapaskenë të yjeve që bashkëpunuan për të regjistruar këngën homazh për tragjedinë e kullës Grenfell.

Ohh Rita! Publikohen imazhet e para seksi nga klipi i këngës "Your Song" [FOTO]

Monday, 19 June 2017 15:04
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, tri javë më parë ka publikuar singëllin më të ri me titull 'Your…
radio TV
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll