Pas Cozman, Skivi vjen në bashkëpunim me një femër [VIDEO]

Thursday, 19 January 2017 15:13
Bashkëpunim pas bashkëpunimi.

Kush është Ylli i Pop-it nr. 1 në këto momente? [VIDEO]

Wednesday, 18 January 2017 16:45
Në vetem një javë arriti të pozicionohej në vendin e parë të klasifikimeve.

Pak ditë mjaftuan! Ed Sheeran ngjitet në majë të Billboard me “Shape Of You” [VIDEO]

Tuesday, 17 January 2017 21:08
Edhe pse është thjesht fillimi i 2017-ës, ky vit është viti i rikthimit për Ed Sheeran, dhe jo një rikthim…

Ja kur do të publikohet "Me Hile", klipi i ri i Mozzik [FOTO]

Tuesday, 17 January 2017 13:25
Me hile pa hile, kënga e re e Mozzik do të vijë më shpejt seç e mendonim.

Rita Ora me një rol të rëndësishëm në "Fifty Shades Darker" [FOTO]

Tuesday, 17 January 2017 11:37
Rita Ora përveçse do të jetë aktore në ‘Fifty Shades Darker’, këtë herë do të jetë edhe pjesë e albumit…

Gwen Stefani përfundon në gjyq! Ka vjedhur hitin e saj?! [VIDEO]

Monday, 16 January 2017 13:36
Akuzë e rëndë për yllin e shumë hiteve, e cila mund t'i kushtojë deri në 25 milionë dollarë!

Dua Lipa i futet punës për klipin e ri me Martin Garrix! Ja versioni audio [FOTO/VIDEO]

Monday, 16 January 2017 13:08
Pas suksesit shumë të madh me klipin “In The Name Of Love” me Bebe Rexhën, Martin Garrix ka vendosur që…

Dua Lipa e nis 2017-ën me sukses, fiton këto dy çmime muzikore [FOTO]

Thursday, 12 January 2017 13:30
Ende pa mbaruar muaji i parë i vitit 2017, Dua Lipa po ndjen se është me shumë fat.

Enca zbardh enigmën, zbulon detajet nga klipi i saj më i ri [VIDEO]

Tuesday, 10 January 2017 18:41
Enca po që di si të paralajmërojë një projekt të ri!

Kështu do të jetë klipi i Sean Paul dhe Dua Lipa-s [VIDEO]

Tuesday, 10 January 2017 12:09
Përgatituni për videon e re të Sean Paul dhe Dua Lipa.

Bebe Rexha thyen rekord, miliona klikime në vetëm 48 orë [VIDEO]

Monday, 09 January 2017 16:59
Këngëtarja e muzikës pop Bebe Rexha sapo ka publikuar videon e këngës “I Got You”.
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll