Lady Gaga vjen me një milion arsye dramatike [VIDEO]

Thursday, 15 December 2016 11:52
Lady Gaga na ka dhënë një million arsye për të parë videon e saj të re “Million Reasons”.

Pas Eurovision, Google ka një lajm për Jamalën

Wednesday, 14 December 2016 14:40
Ajo i dërgoi Ukrainës kupën e Eurovision, ndërsa ukrainasit nuk kanë rreshtur së kërkuari për të në Google. Kjo mesa…

Çfarë do ndodhë me 20 janar për Capital T ? [FOTO]

Wednesday, 14 December 2016 12:34
Reperi  Capital T ka nisur të bëjë premtime në data të caktuara.

Ky shqiptar konkuron në Sanremo 2017

Tuesday, 13 December 2016 12:41
Janë publikuar emrat e artistëve “Big” që do të konkurojnë në Sanremo 2017.  Nëse vjet ishte në kategorinë e të…

Çfarë ndodhi mes Taylor Swift dhe Zyan Malik [VIDEO]

Friday, 09 December 2016 14:59
Çfarë surprize!

Chance the Rapper siguroi 7 nominime Grammy pavarësisht se nuk ka shtëpi diskografike! [FOTO]

Thursday, 08 December 2016 14:34
Nëse nuk keni dëgjuar asnjë nga këngët e Chance the Rapper, bëjini vetes një nder dhe kontrolloni llogarinë e tij…

Këngëtari shqiptar lë pas Sia-n, listohet në vend të tretë në Spotify

Thursday, 08 December 2016 14:24
Kënga e tij është përzgjedhur si një ndër hitet e javës në shtetin holandez.

Artisti i njohur shqiptar nominohet për çmim Grammy [FOTO]

Wednesday, 07 December 2016 16:38
Më në fund ka dalë lista e kanditatëve për çmimet Grammy 2017.

Lyrical Son sjell bashkëpunimin e radhës [FOTO]

Tuesday, 06 December 2016 12:53
Reperi  Lyrical Son  sjell një tjetër bashkëpunim.

Dua Lipa publikon një tjetër klip për “Be The One”. Këtë herë me aktorin e njohur [VIDEO]

Monday, 05 December 2016 20:43
Nëse do gjenim një fjalë për të përshkruar këtë vit artistik për Dua Lipan, fjala e duhur do të ishte…

Bebe Rexha, JoJo dhe Serayah bëhen kryefjala e festave në muzikën amerikane

Thursday, 01 December 2016 14:22
Tre bukuroshe të super-talentuara po bashkojnë forcat për një natë të paharrueshme divash.

Ekskluzive për IN Tv: Samanta zbulon bashkëpunimin e rradhës

Wednesday, 30 November 2016 17:02
Një muaj pas publikimit të këngës “Si Ai”, Samanta Karavello duket se është gati të ndërrojë faqe.
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll