Dorandd Sinani publikon “A e kujton” [VIDEO]

Sunday, 25 December 2016 21:34
Pas suksesit që kishte “Me ty”, këngëtari Dorandd Sinani ka publikuar projektin e ri muzikor. “A e kujton” mban titullin…

Lil Koli kthen në hit “Cash Money” [VIDEO]

Saturday, 24 December 2016 16:04
Pas bashkëpunimeve të  fundit me Ciljetën dhe  Noizyn, në  këngët ‘Big Booty” dhe  “Flight Mode”, Lil Koli rikthehet me projektin…

Mariah Carey i tregon gjoksin Babagjyshit [VIDEO]

Friday, 23 December 2016 15:21
Kështu e joshi diva e Pop-it babagjyshin!

Ariana Grande dhe Steve Wonder do ju bëjnë të kërceni deri në fund! [VIDEO]

Thursday, 22 December 2016 16:46
Gjithashtu të adhuroni edhe flokët e saj platin!

Tupac Shakur bëhet pjesë e bulevardit të yjeve “Rock Hall” ndërsa Janet Jackson, refuzohet [VIDEO]

Tuesday, 20 December 2016 16:41
2 Pac vazhdon të mbetet legjenda e muzikës Hip Hop dhe çmimet vazhdojnë të shkojnë në emër të tij.

Flori dhe Dj Vicky publikojnë “Nallane 2” [VIDEO]

Sunday, 18 December 2016 17:58
Është punë e vështirë për të bërë këngë të mirë, por jo për Flori Mumajesin! 

Një tjetër çmim, ja këngëtarja që vijon të marrë trofe

Friday, 16 December 2016 15:45
Siç thotë titulli i këngës së saj “Akoma jo”, mesa duket numri i trofeve të fituara vijon  të mos ndalet.…

“Be The One” e Dua Lipës, njeh suksesin e ditës [VIDEO]

Friday, 16 December 2016 15:32
Një tjetër sukses për Dua Lipën.

Zbuloni bashkëpunimin më të ri nga Drake [VIDEO]

Friday, 16 December 2016 13:13
Ka lidhje me artistët shqiptarë...

Rezarta Shkurta rikthehet me një baladë të romancës së thyer: Thjesht këngë e ndjerë apo dedikim? [VIDEO]

Thursday, 15 December 2016 13:24
Kishte kaluar kohë që kur kishim parë dhe dëgjuar një realizim nga Rezarta Shkurta, por mbrëmë ajo u rikthye.

Lady Gaga vjen me një milion arsye dramatike [VIDEO]

Thursday, 15 December 2016 11:52
Lady Gaga na ka dhënë një million arsye për të parë videon e saj të re “Million Reasons”.

Pas Eurovision, Google ka një lajm për Jamalën

Wednesday, 14 December 2016 14:40
Ajo i dërgoi Ukrainës kupën e Eurovision, ndërsa ukrainasit nuk kanë rreshtur së kërkuari për të në Google. Kjo mesa…
radio TV
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll