Bebe Rexha sjell "I got you" [VIDEO]

Friday, 28 October 2016 13:49
Kanë kaluar vetëm disa orë që këngëtarja Bebe Rexha publikoi këngën e saj të re “I got you” dhe këtë…

Publikohet klipi i "My Way": Calvin Harris e këndon vetë këngën! [VIDEO]

Friday, 28 October 2016 10:57
Më shumë se një muaj pasi doli versioni audio i këngës, tashmë Calvin Harris publikoi edhe videon zyrtare.

Pritjes i erdhi fundi! Publikohet “Lelja“ nga Elvana Gjata, Capital T dhe 2po2 [VIDEO]

Monday, 24 October 2016 20:19
Pritja e gjatë ia ka vlejtur! Më në fund është zbuluar kuptimi i “Lejla”, mister ky që na ka bërë…

Ledri surprizon fansat, publikon “A jena mirë” [VIDEO]

Sunday, 23 October 2016 15:06
Jemi të sigurtë që akoma i dëgjoni dhe kërceni me këngët e fundit të Ledrit në bashkëpunim me Flori Mumajesi,…

Studimi e cilëson këtë si këngën më pozitive të të gjitha kohërave [VIDEO]

Saturday, 22 October 2016 17:38
Shkencëtarët zbuluan këngën më pozitive të gjitha kohërave. Bëhet fjalë për një këngë të vitit 1978, të shkruar nga grupi…

Ardian Bujupi dhe Dalool rikthejnë verën me “E ëmbël” [VIDEO]

Friday, 21 October 2016 20:08
Një ndër hitet më të suksesshme të verës që lamë pas padyshim ishte “Na jena njo”. Për ta çuar më…

Ky lajm pritet të ndryshojë përgjithmonë jetën e Jay-Z [VIDEO]

Friday, 21 October 2016 16:11
Më në fund pak diell pas gjithë atyre ditëve të errëta të artistit.

Elvana zbulon skena nga klipi "Lejla" me 2Po2 dhe Capital T [VIDEO]

Friday, 21 October 2016 13:56
Ndonëse po kalojnë gati dy muaj që nga lajmërimi i parë në muajin gusht, duket se pritjes po i vjen…

Butrint Imeri dhe Elinel i thonë “PAPA” dashurisë së pamundur [VIDEO]

Thursday, 20 October 2016 19:46
Stina që lamë pas ishte e suksesshme për të dy artistët! Hitet e tyre si “Kanga jote”, “E jona” e…

E gjithë Amerika po çmendet pas kësaj kënge të Eminem [VIDEO]

Thursday, 20 October 2016 12:37
Për të gjitha ngjarjet që kanë tronditur Amerikën, Eminem ka vendosur të reagojë.

Më në fund ky artist do të këndojë në American Music Awards [VIDEO]

Thursday, 20 October 2016 12:28
Të shijosh live artin e tij, është fat. 

DJ Mag shpall më të mirin në botë, me një rekord historik!

Thursday, 20 October 2016 09:59
Është zbuluar lista e DJ Mag me 100 dj më të mira të vitit 2016, së bashku me fituesin e…
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll