INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Na gënjeu të gjithëve! Më seksi se kurrë, e dinim për nesër, por kënga e Erës me yllin botëror sapo u publikua! [VIDEO]

Na gënjeu të gjithëve! Më seksi se kurrë, e dinim për nesër, por kënga e Erës me yllin botëror sapo u publikua! [VIDEO]

Publikuar më: 21:19 26-07-2018

Prej disa ditësh, nëpërmjet rrjeteve sociale, Era Istrefi na lajmëroi që të premtën (më 27 korrik) do të lançonte këngën e saj më të re”Oh God” me artistin me famë botërore Koshens.

Megjithatë kanali zyrtar i “Ultra Music”, ka lançuar projektin e ri të Era Istrefit në bashkëpunim me artistin xhamajkan. Në këtë projekt Era vjen mjaft sensuale, madje shfaq disa momente intime edhe me Koshens. Siç duket Era ia ka marrë dorën me këngët tipike “xhamajkiane” dhe duket më seksi se kurrë në këtë klip.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0032248497009277
    array(1) { ["section"]=> string(119) "na-genjeu-te-gjitheve-me-seksi-se-kurre-e-dinim-per-neser-por-kenga-e-eres-me-yllin-boteror-sapo-u-publikua-video-66620" }