INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nëse jeni gaforre, ja lista e 'gaforreve' të famshme shqiptare që do t'ju inspirojë të mos hiqni dorë nga rruga drejt suksesit [FOTO]

Nëse jeni gaforre, ja lista e 'gaforreve' të famshme shqiptare që do t'ju inspirojë të mos hiqni dorë nga rruga drejt suksesit [FOTO]

Publikuar më: 19:01 11-07-2019

Këtë muaj na u duk sikur të gjithë janë të shenjës së Gaforres. Shumë personazhe të njohur, veçanërisht të muzikës, festuan ditëlindjen javën e fundit.

Më poshtë, iconstyle ka sjellë listën e njerëzve të famshëm shqiptarë që festuan ditëlindjen këtë muaj. Edhe më shumë do të vijnë.

Edi Rama

Kryeministri mbushi 55 vjeç në 4 korrik.

eryjt.jpg

Rudina Xhunga

Gazetarja e famshme festoi ditëlindjen më 22 qershor.

etgherht.jpg

Era Istrefi

Këngëtarja mbushi 25 në 4 korrik.

srgdfth.jpg

Elita Rudi

Moderatorja e njohur, gruaja e Gjikos dhe mamaja e Zërit, mbushi 26 më 28 qershor.

eytmnrfgm.jpg

Getoar Selimi

Reperi i njohur mbushi 37 vjec me 3 korrik.

fghdyr.jpg

G Bani

Një prej reperëve më të famshëm të viteve ‘2000, G Bani, mbushi 38 më 7 korrik.

reryjtn.jpg

Fero

Korriku, muaji i reperëve. Fero festoi ditëlindjen e 22-të më 8 korrik.

dit12-819x1024.jpg

Samanta Karavella

Këngëtarja mbushi 29 në 9 korrik, dhe ne s’na besohet si kaluan 16 vite nga koha kur mori pjesë tek “Ethet e së premtes”.

etwhe4h.jpg

Ledri Vula

Reperi i njohur festoi ditëlindjen e 33-të në krahët e mamit më 10 korrik.

dfbgdrg.jpg

2Po2

Në 10 korrik, 2 Po 2 mbushi 41 vjeç dhe u ankua se sa më shumë vite kalojnë, aq më pak njerëz e urojnë.

hbsrhb.jpg

Olta Gixhari

Bukuroshja e teatrit dhe filmit shqiptar mbushi 33 vjeçe më 8 korrik.

Kelvi Kadilli

Prezantuesi i “Pop Culture” festoi ditëlindjen më 30 qershor.

Gjyste Vulaj

Këngëtarja kontraverse mbushi sot 42 por ndihet si 24.

Të tjerë personazhe të njohur që pritet ta festojnë ditëlindjen së afërmi janë:

Klea Huta më 14 korrik

Baby Gee më 17 korrik

Albana Osmani më 18 korrik

Blero më 19 korrik

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0036060810089111
    array(1) { ["section"]=> string(134) "nese-jeni-gaforre-ja-lista-e-gaforreve-te-famshme-shqiptare-qe-do-t-ju-inspiroje-te-mos-hiqni-dore-nga-rruga-drejt-suksesit-foto-98375" }