INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nëse mendonit se Princi Harry ishte mashkulli më seksi i familjes mbretërore, tani vëllai i Kate Middleton po i bën vajzat ‘të shkulin flokët’ [FOTO]

Nëse mendonit se Princi Harry ishte mashkulli më seksi i familjes mbretërore, tani vëllai i Kate Middleton po i bën vajzat ‘të shkulin flokët’ [FOTO]

Publikuar më: 15:45 11-01-2019

Ndoshta nuk e dinit më parë por vëllai i vogël i Kate Middleton, James, është shumë-seksi dhe këtë na e vërtetoi pasi bëri publik profilin e tij në Instagram.

Pasi i hodhëm një sy të përgjithshëm, dolëm në konkluzionin se profili i tij është i mbushur me foto të lezetshme me qenushin, momente të kapura gjatë aventurave dhe shumë, po shumë imazhe ku tregon trupin.

Sytë me ngjyrë, flokët e shkatërruar dhe mjekra, me siguri janë vetëm disa nga detajet që do t’i marrin mendjen femrave.

Ndryshe nga motrat e tij, ai duket se pëlqen aventurat dhe po e shijon jetën në maksimum, si dhe është shumë i dashuruar pas qenve.

Dhe nëse po pyesnit veten, na vjen keq t’ju themi, por James nuk është beqar.

Në fakt javën e kaluar ai u fotografua gjatë pushimeve me të dashurën e re, eksperten 29-vjeçare të financave, Alizee Thevenet.

gh245y43.jpg

katee.jpg

ergh4eth.jpg

brother1.jpg

brother2.jpg

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0044698715209961
    array(1) { ["section"]=> string(150) "nese-mendonit-se-princi-harry-ishte-mashkulli-me-seksi-i-familjes-mbreterore-tani-vellai-i-kate-middleton-po-i-ben-vajzat-te-shkulin-floket-foto-84133" }